Ogłoszenie o naborze przedsiębiorstw na wirtualną wyjazdową misję gospodarczą na targi BIO–Europe Digital w październiku 2020 roku
wraz z informacją o możliwości skorzystania z innych form promocji
branży biotechnologia i farmaceutyka

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło drugi etap programu promocji branży biotechnologia i farmaceutyka, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022, w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, poddziałanie 3.3.2, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 (PO IR).

W związku z realizacją zadań w ramach ww. programu, Ministerstwo Rozwoju zaprasza zainteresowane przedsiębiorstwa do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej („Misja”), połączonej z działaniami towarzyszącymi targom BIO-Europe Digital 2020.

Partnerem w zakresie organizacji spotkań B2B z zagranicznymi partnerami sektora biotechnologii i farmaceutyki podczas Misji jest Agencja BERM.

Celem Misji jest zdobycie wiedzy o danym rynku, rozpoznanie konkurencji, pozyskanie kontaktów biznesowych, nawiązanie współpracy z partnerami gospodarczymi na arenie międzynarodowej, a także wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz edukacja w zakresie działalności eksportowej.

Podczas wirtualnej wyjazdowej Misji Uczestnicy mają okazję do zaprezentowania swojej marki podczas wydarzenia online na platformie polishbiotech.pl oraz prezentacji na profilu #PolishBiotech bezpośrednio na stronie organizatora targów BIO-Europe w czasie trwania wydarzenia.

Program Misji:

 

16.10.2020 r. – Dzień informacyjny dostępny stronie www.polishbiotech.pl

22-23.10.2020r. – Nagrania prezentacji oraz webinarów firm w studio TV

26-29.10.2020 r. – Wirtualna wyjazdowa Misja gospodarcza – czas trwania targów BIO-Europe Digital

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP.

Wszelkie koszty udziału w Misji (Dostęp do platformy BIO-EUROPE umożliwiającego spotkania B2B za pomocą systemu match-makingowego, obsługa tłumaczeniowa, obsługa eksperta, prezentacje produktów, pokazy przedsiębiorstw, catering w studio, uczestnictwo w webinarach, promocja na stronie BIO-EUROPE) pokrywa uczestnik Misji,

Rekrutacja trwa do 20 października 2020 roku do godziny 17:00

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e- mail:

zgloszenia@polishbiotech.pl

Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • wpisu do wirtualnego katalogu polskich przedsiębiorców;

  • wyświetlenie filmu promocyjnego na stronie polishbiotech.pl oraz platformie BIO-Europe Digital.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych wpisem do wirtualnego katalogu bądź wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres e-mail: zgloszenia@polishbiotech.pl.