Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
VITA FOODS 2022 Genewa

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm organizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misje wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi VITA FOODS 2022.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 9 – 13 maja 2022 roku w Genewie w Szwajcarii.

Zapraszamy państwa na otwarcie polskiego stoiska narodowego w dniu 10 maja o g. 10.30 z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz firmy

 Prodigo Sarl (firma konsultingowa ułatwiająca wejście na rynek szwajcarski) pana Johana Ribaux – Managing Partner. Na stoisku narodowym będzie zawsze dostępny ekspert rynku biotechnologicznego pani dr Magdalena Kulczycka, który będzie służyć Państwu pomocą.

Oczywiście podczas targów istnieje możliwość spotkań B2B przeprowadzanych na stoisku narodowym jak i udziału w ciekawych sesjach tematycznych i wykładach branżowych na 4ech scenach: Main Stage; Life Stages Theatre; Probiotics Theatre oraz New Ingredients Theatre.

Jednocześnie 11 maja zapraszamy Państwa do udziału w kolacji networkingowej.

UWAGA! Ci z państwa, którzy są wystawcami również mogą brać udział w misji – wystarczy, że wypełnicie Państwo formularz i weźmiecie udział np. w otwarciu stoiska czy spotkaniach B2B albo w wykładach podczas targów, a także chcecie Państwo dostarczyć materiały i filmy promocyjne.

Jednocześnie informujemy o bezpłatnej możliwości przesłania filmu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej celem zaprezentowania na stoisku narodowym. Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z tej formy promocji zapraszamy do przesyłania WeTransferem do 2 maja 2022 roku na adres e-mail: agata.kijewska@berm.eu  filmów / materiałów spełniających poniższe wymogi: 

  • Rozdzielczość ekranowa 1920×1080 w formacie poziomym 16:9.
  • Ze względu na specyfikację targów wszystkie filmy będą emitowane bez głosu 
  • Jeśli chcą państwo przekazać ważne informacje w trakcie trwania filmu prosimy o umieszczenie ich w formie napisów na dole ekranu
  • Jeśli państwo chcą, aby logo firmy/produktu było widoczne przez cały czas trwania filmu prosimy o umieszczenie go w lewym lub prawym górnym rogu ekranu
  • Nazwa filmu: Nazwa produktu/firmy z dopiskiem w nazwie: BWME_2021
  • Długość́ filmu nie powinna przekraczać́ 180 sekund
  • Format zapisu: mpeg/mpeg4. 

Nabór na misję rozpocznie się 30 marca i będzie trwał do 30 kwietnia 2022 roku do godziny 23:59. Liczba miejsc dla Uczestników Misji jest ograniczona. Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli zakwalifikowanych przedsiębiorstw – Uczestników Misji odbędzie się w dniu 5 maja 2022 r. o godz. 12.00 w trybie online.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i w przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: zaneta.berus@berm.eu oraz branze@berm.eu

Aby rozliczyć projekt w programie Go-To-Brand, wystarczy udział w dwóch aktywnościach wybranych spośród całego scenariusza, a wśród licznych punktów programu, wiele z nich jest całkowicie bezpłatnych (jak chociażby otwarcie stoiska narodowego czy też spotkania B2B aranżowane indywidualnie na stoisku narodowym, spotkanie z ekspertem polskim ds. biotechnologii) .

Serdecznie zapraszamy,

Pliki do pobrania:

Załącznik nr 1 do Informacji – Lista targów

Załącznik nr 1 do Regulaminu VITA FOODS 2022

Załącznik nr 2 do Informacji – Program i koszt misji wyjazdowej Vita Foods 2022

Załącznik nr 2 do Regulaminu VITA FOODS 2022

Załącznik nr 3 do Regulaminu VITA FOODS

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz Zgłoszenia Vita Foods 2022