Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi The Hotel Show Dubai 2021

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży meblarskiej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022. 

W ramach  tego programu Berm będzie organizował narodowe stoiska informacyjno-promocyjne i misje wyjazdowe dla polskich przedsiębiorców na targi The Hotel Show w Dubaju odbywające się w ramach  Middle East Design & Hospitality Week, w skład którego wchodzą też oprócz The Hotel Show także targi INDEX ,The Leisure Show oraz WORKSPACE.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 30 maja – 2 czerwca 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą meblarską i wnętrzarską. Chcemy też zaproponować Państwu wyjazd do jednej z e specjalnych stref ekonomicznych zlokalizowanych wokół Dubaju oraz spotkania z ekspertami rynku meblarskiego, którzy przybliżą Państwu funkcjonowanie branży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak też z przedstawicielami Ambasady RP w ZEA oraz miejscowego biura PAIH.

Szczegółowy program misji oraz wszystkie pozostałe dokumenty niezbędne do skutecznego zgłoszenia się do udziału dostępne są do pobrania poniżej. Nabór na misję będzie trwał do 14 maja 2021 roku do godziny 23:59.

Liczymy na Państwa obecność i łączymy serdeczne pozdrowienia.

Dokumenty do pobrania:

Program misji wyjazdowej

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży meblarskiej

Załacznik nr 1 do Informacji – Lista Targów

Załącznik nr 1 do Regulaminu

Załącznik nr 2 do Regulaminu

Załącznik nr 3 do Regulaminu

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz zgłoszeniowy