Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
Orgatec 2022

 

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży meblarskiej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm organizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misje wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi Orgatec 2022.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 25 października – 29 października 2022 roku w Kolonii, Niemczech.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą meblarską. Chcemy też zaproponować Państwu spotkanie z ekspertami rynku niemieckiego, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i opiszą konkretne wymogi niezbędne do wprowadzenia produktów na rynek niemiecki.

Na miejscu na polskim stoisku narodowym przez cały okres targów będzie ekspert branżowy pan Michał Strzelecki – Dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. 

W otwarciu stoiska narodowego oraz powitaniu polskich firm w dniu 25 września o g. 11 wezmą udział polscy przedsiębiorcy,  przedstawiciele lokalnego biura PAIH oraz przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Nabór na misję będzie trwał do 10 października do godziny 23:59.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 21 października o godz. 12.00 w formie wirtualnej na platformie TEAMS. 

W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mailagata.kijewska@berm.eu

Cena misji zależy od indywidualnych programów, jakie macie Państwo ustalone czy to w ramach programu Go-To-Brand czy wyboru określonych aktywności. 

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Serdecznie zapraszamy

PLIKI DO POBRANIA:

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży meblarskiej ORGATEC 2022

Załacznik nr 1 do Informacji ORGATEC 2022 – Lista Targów 2022

Załącznik nr 1 do Regulaminu ORGATEC 2022 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Załącznik nr 2 do Regulaminu ORGATEC 2022 – inf. o przetwarzaniu danych osobowych

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz Zgłoszenia