Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
INDEX 2022 W DUBAJU


Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży meblarskiej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm organizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misję wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi INDEX 2022 W DUBAJU.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 22-27 maja 2022 roku w Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą meblarską. Chcemy też zaproponować Państwu spotkanie z ekspertami rynku arabskiego, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i opiszą konkretne wymogi niezbędne do wprowadzenia produktów na rynek arabski.

Na miejscu na polskim stoisku narodowym przez cały okres targów będzie ekspert branżowy pan Michał Strzelecki – Dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

W otwarciu stoiska narodowego oraz powitaniu polskich firm w dniu 24 maja o g. 12:00 wezmą udział polscy przedsiębiorcy, przedstawiciele lokalnego biura PAIH oraz przedstawiciele z ramienia Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Nabór na misję będzie trwał do 14 maja do godziny 23:59.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 17 maja o godz. 12.00 w formie wirtualnej.

W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mailzaneta.berus@berm.eu

Cena misji zależy jednak od indywidualnych programów, jakie macie Państwo ustalone czy to w ramach programu Go-To-Brand czy wyboru określonych aktywności.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Możecie Państwo skorzystać z naszego pośrednictwa w organizacji przelotów i rezerwacji hoteli lub rezerwować je na własną rękę. Jeśli zajmujemy się kompleksowo całą misją wówczas koszt całkowity misji wynosi 10 500 PLN netto, ale możecie też Państwo wybrać poszczególne aktywności i cena zostanie odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy

PLIKI:

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży meblarskiej INDEX DUBAJ 2022

Załacznik nr 1 do Informacji INDEX DUBAJ 2022 – Lista Targów 2022

Załącznik nr 1 do Regulaminu INDEX 2022 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Załącznik nr 2 do Informacji – Program i koszt misji INDEX 2022

Załącznik nr 2 do Regulaminu INDEX 2022 – inf. o przetwarzaniu danych osobowych

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz Zgłoszenia