Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
HIGH POINT FURNITURE MARKET WIOSNA 2022

 

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży meblarskiej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm organizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misje wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi HIGH POINT FURNITURE MARKET wiosna 2022.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 31 marca – 7 kwietnia 2022 roku w High Point w Północnej Karolinie, USA.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą meblarską. Chcemy też zaproponować Państwu spotkanie z ekspertami rynku amerykańskiego, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i opiszą konkretne wymogi niezbędne do wprowadzenia produktów na rynek amerykański.

Na miejscu na polskim stoisku narodowym przez cały okres targów będzie ekspert branżowy pan Michał Strzelecki – Dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

W otwarciu stoiska narodowego oraz powitaniu polskich firm w dniu 2 kwietnia o g. 10 wezmą udział polscy przedsiębiorcy,  organizatorzy targów High Point Furniture Market Spring 2022 oraz zaproszeni goście amerykańscy.

Przewidujemy prezentację nt rynku amerykańskiego oraz spotkanie z ekspertami i zaproszonymi gośćmi z branży meblarskiej w USA reprezentującymi czołowe stowarzyszenia meblarskie jak np. International Market Centers,  International Home Furnishings Representatives Association czy American Manufacurers Association oraz przedstawicielem mediów Furniture Today.

Oprócz tego w programie misji znajdą się wyjazdy studyjne o charakterze networkingowym, gdzie nasi partnerzy amerykańscy przewidują zaproszenie dodatkowych gości jak lunch networkingowy w Klubie String and Splinter w dniu otwarcia targów czy wizytę w największym sklepie meblowym w USA – FurnitureLand South.

Nabór na misję będzie trwał do 20 marca do godziny 23:59.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 22 marca o godz. 12.00 w formie wirtualnej na platformie ZOOM.

W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mailzaneta.berus@berm.eu

W załączeniu przesyłamy program pobytu wraz z podstawowymi kosztami oraz formularz zgłoszenia na misję. Cena misji zależy jednak od indywidualnych programów, jakie macie Państwo ustalone czy to w ramach programu Go-To-Brand czy wyboru określonych aktywności.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Aby rozliczyć projekt w programie Go-To-Brand, wystarczy udział w dwóch aktywnościach wybranych spośród całego scenariusza, a wśród licznych punktów programu, wiele z nich jest całkowicie bezpłatnych (jak chociażby otwarcie stoiska narodowego wraz z prezentacją nt rynku amerykańskiego i spotkaniem z gośćmi amerykańskimi).

Główne elementy misji są bezpłatne. Płatne są niektóre jej elementy jak płatne lunche networkingowe czy transfery na spotkania oraz oczywiście loty czy hotele.

Możecie Państwo skorzystać z naszego pośrednictwa w organizacji przelotów i rezerwacji hoteli lub rezerwować je na własną rękę. Jeśli zajmujemy się kompleksowo całą misją wówczas koszt całkowity misji wynosi 13 200 PLN netto, ale możecie też Państwo wybrać poszczególne aktywności i cena zostanie odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy

PLIKI:

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży meblarskiej High Point Furniture Market wiosna 2022

Załacznik nr 1 do Informacji High Point Furniture Market 2022 – Lista Targów 2022.docx

Załącznik nr 1 do Regulaminu High Point Furniture Market 2022.docx – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Załącznik nr 2 do Regulaminu High Point Furniture Market 2022 – inf. o przetwarzaniu danych osobowych.docx

Załącznik nr 2 do Informacji – Program misji High Point Furniture Market 2022

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin

Załącznik nr 3 do Regulaminu High Point Furniture Market 2022

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz Zgłoszenia