Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
CPHI Worldwide 2021

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży biotechnologicznej i farmacji, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm będzie organizował narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misje wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi CPHI Worldwide 2021 w Mediolanie.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 8 – 13 listopada 2021 r. w Mediolanie.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą biotechnologiczną. Chcemy też zaproponować Państwu spotkanie w firmach takich jak: Neuro Zone SRL oraz BrainD Tech SPA, wyjazd do Milano Innovation District (MIND) i spotkania z firmami zrzeszonymi w MIND. Na miejscu na polskim stoisku narodowym przez cały okres targów będzie ekspert branżowy pani dr Magdalena Kulczycka, która służy pomocą w zakresie polskiej biotechnologii.

W otwarciu stoiska narodowego oraz powitaniu polskich firm w dniu 9 listopada o g. 11.00 wezmą udział przedstawiciele Konsulatu Generalnego RP w Mediolanie, przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz miejscowego biura PAIH.

Nabór na misję będzie trwał do 21 października do godziny 23:59.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 21 października 2021 r. o godz. 12.00 w formie wirtualnej.

W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail.

Pliki do pobrania:

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży biotechnologia i farmacja CPHI Mediolan

Załącznik nr 1 do Regulaminu CPhI

Załącznik nr 1 do Informacji – Lista targów

Załącznik nr 2 do Regulaminu CPhI

Załącznik nr 2 do Informacji – Program oraz koszt Misji CPHI

Załącznik nr 3 do Regulaminu CPhI

Załącznik nr 3 do Informacji – Regulamin CPHI

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz zgłoszeniowy CPhI