Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
COSMOPROF 2022 Bolonia Włochy:

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży kosmetycznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach  tego programu Berm będzie organizował narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misję wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi COSMOPROF w Bolonii we Włoszech. Misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 26 kwietnia– 2 maja 2022 r. w Bolonii we Włoszech.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą kosmetyczną. W przeddzień targów w dniu 27 kwietnia 2022 chcemy też zaproponować Państwu cykl spotkań z firmami Servizi Farmacia Italia, Cosmetica Italia, na których omawiane będą zagadnienia wprowadzenia produktów kosmetycznych na rynek apteczny Włoch oraz włoski rynek produktów kosmetycznych. Kolejne spotkanie tego dnia z BPF Tax& Legal zaznajomi Państwa z VAT em tymczasowym i sposobami prowadzenia sprzedaży na rynku włoskim.

Na stoisku narodowym będzie zawsze dostępny ekspert rynku kosmetycznego, który przybliży Państwu funkcjonowanie branży we Włoszech.

Przewidujemy również spotkania z przedstawicielami Konsulatu RP w Mediolanie oraz miejscowego biura PAIH (PAIH ma również swoje stoisko na targach COSMOPROF).

Jednocześnie informujemy o bezpłatnej możliwości przesłania filmu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej celem zaprezentowania na stoisku narodowym. Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z tej formy promocji zapraszamy do przesyłania WeTransferem na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl filmów / materiałów spełniających poniższe wymogi:

  • Rozdzielczość ekranowa 1920×1080 w formacie poziomym 16:9.
  • Ze względu na specyfikację targów wszystkie filmy będą emitowane bez głosu
  • Jeśli chcą państwo przekazać ważne informacje w trakcie trwania filmu prosimy o umieszczenie ich w formie napisów na dole ekranu
  • Jeśli państwo chcą, aby logo firmy/produktu było widoczne przez cały czas trwania filmu prosimy o umieszczenie go w lewym lub prawym górnym rogu ekranu
  • Nazwa filmu: Nazwa produktu/firmy z dopiskiem w nazwie: BWME_2021
  • Długość filmu nie powinna przekraczać 180 sekund
  • Format zapisu: mpeg/mpeg4.

 

do 20 kwietnia 2022 roku.

Nabór na misję będzie trwał do 14 kwietnia 2022 roku do godziny 23:59. Liczba miejsc dla Uczestników Misji jest ograniczona.

Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli zakwalifikowanych przedsiębiorstw – Uczestników Misji odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 w trybie online   W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: zaneta.berus@berm.eu oraz branze@berm.eu

Liczymy na Państwa obecność i łączymy serdeczne pozdrowienia.

PLIKI DO POBRANIA:

Informacja o możliwości uczestnictwa w misji wyjazdowej i skorzystania z innych form promocji branży kosmetycznej COSMOPROF 2022

Załacznik nr 1 do Informacji COSMOPROF 2022 – Lista Targów 2022

Załącznik nr 1 do Regulaminu COSMOPROF 2022 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Załącznik nr 2 do Informacji – Program oraz koszt misji Cosmoprof 2022

Załącznik nr 2 do Regulaminu COSMOPROF 2022 – inf. o przetwarzaniu danych osobowych

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin

Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz Zgłoszenia