Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
Beautyworld Middle East 2022

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży kosmetycznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

 

W ramach tego programu Berm będzie organizował narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misję wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi Beautyworld Middle East w Dubaju. Misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 31 października – 2 listopada 2022 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą kosmetyczną. Chcemy też zaproponować Państwu wyjazd do jednej ze specjalnych stref ekonomicznych zlokalizowanych wokół Dubaju oraz spotkanie z ekspertem rynku kosmetycznego, który przybliży Państwu funkcjonowanie branży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak też z przedstawicielami Ambasady RP w ZEA oraz miejscowego biura PAIH.

Jednocześnie informujemy o bezpłatnej możliwości przesłania filmu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej celem zaprezentowania na stoisku narodowym. Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z tej formy promocji zapraszamy do przesyłania WeTransferem na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl filmów / materiałów spełniających poniższe wymogi:

  • Rozdzielczość ekranowa 1920×1080 w formacie poziomym 16:9.
  • Ze względu na specyfikację targów wszystkie filmy będą emitowane bez głosu
  • Jeśli chcą państwo przekazać ważne informacje w trakcie trwania filmu prosimy o umieszczenie ich w formie napisów na dole ekranu
  • Jeśli państwo chcą, aby logo firmy/produktu było widoczne przez cały czas trwania filmu prosimy o umieszczenie go w lewym lub prawym górnym rogu ekranu
  • Nazwa filmu: Nazwa produktu/firmy z dopiskiem w nazwie: BWME_2021
  • Długość filmu nie powinna przekraczać 180 sekund
  • Format zapisu: mpeg/mpeg4.
  • do 25 października 2022 roku.

 

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 28 października 2022 r. o godz. 12.00 w formie wirtualnej.

Nabór na misję będzie trwał do 24 października do godziny 23:59. W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl

Liczymy na Państwa obecność i łączymy serdeczne pozdrowienia.

PLIKI DO POBRANIA:

Możliwosć uczestnictwa w misji wyjazdowej

Zalacznik nr 1 do Regulaminu

Załącznik nr 1 do Regulaminu BWME

Zalacznik nr 1 do Informacji Lista Targow

Załącznik nr 2 do Regulaminu BWME

Załącznik nr 3 do Regulaminu BWME

Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin BWME

Zalacznik nr 4 do Informacji – Formularz zgłoszeniowy BWME 2022