Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi Beautyworld Middle East 2021:

 

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży kosmetycznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022. 

W ramach  tego programu Berm będzie organizował narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misję wyjazdową dla polskich przedsiębiorców na targi Beautyworld Middle East w Dubaju. Misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 3 – 6 października 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą kosmetyczną. Chcemy też zaproponować Państwu wyjazd do jednej ze specjalnych stref ekonomicznych zlokalizowanych wokół Dubaju oraz spotkanie z ekspertem rynku kosmetycznego, który przybliży Państwu funkcjonowanie branży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak też z przedstawicielami Ambasady RP w ZEA oraz miejscowego biura PAIH.

Jednocześnie informujemy o bezpłatnej możliwości przesłania filmu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej celem zaprezentowania na stoisku narodowym. Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z tej formy promocji zapraszamy do przesyłania WeTransferem na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl filmów / materiałów spełniających poniższe wymogi: 

  • Rozdzielczość ekranowa 1920×1080 w formacie poziomym 16:9.
  • Ze względu na specyfikację targów wszystkie filmy będą emitowane bez głosu 
  • Jeśli chcą państwo przekazać ważne informacje w trakcie trwania filmu prosimy o umieszczenie ich w formie napisów na dole ekranu
  • Jeśli państwo chcą, aby logo firmy/produktu było widoczne przez cały czas trwania filmu prosimy o umieszczenie go w lewym lub prawym górnym rogu ekranu
  • Nazwa filmu: Nazwa produktu/firmy z dopiskiem w nazwie: BWME_2021
  • Długość filmu nie powinna przekraczać 180 sekund
  • Format zapisu: mpeg/mpeg4. 

 

do 30 sierpnia 2021 roku.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 2 września 2021 r. o godz. 12.00 w formie wirtualnej. 

Nabór na misję będzie trwał do 2 września do godziny 23:59. W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl

Liczymy na Państwa obecność i łączymy serdeczne pozdrowienia.