Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na targi
Beautyworld Middle East 2021

Uprzejmie informujemy, że Berm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została wybrana przez Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii jako podmiot realizujący program promocji branży kosmetycznej, w tym na rynkach perspektywicznych, na lata 2020-2022.

W ramach tego programu Berm będzie organizował narodowe stoisko informacyjno-promocyjne i misje wyjazdowe dla polskich przedsiębiorców na targi Beautyworld Middle East w Dubaju.

Najbliższa misja wyjazdowa odbywać się będzie w dniach 3 października – 6 października 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Na miejscu przewidujemy bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą kosmetyczną. Chcemy też zaproponować Państwu wyjazd do jednej ze specjalnych stref ekonomicznych zlokalizowanych wokół Dubaju oraz spotkania z ekspertami rynku kosmetycznego, którzy przybliżą Państwu funkcjonowanie branży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak też z przedstawicielami Ambasady RP w ZEA oraz miejscowego biura PAIH.

Szczegółowy program misji oraz wszystkie pozostałe dokumenty niezbędne do skutecznego zgłoszenia się do udziału dostępne są do pobrania poniżej. Nabór na misję będzie trwał do 2 września do godziny 23:59.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Dniu Informacyjnym odbywającym się dnia 2 września 2021 r. o godz. 12.00 w formie wirtualnej.

W przypadku chęci wzięcia udziału w misji prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: zgloszenia@polishbeauty.pl

Liczymy na Państwa obecność i łączymy serdeczne pozdrowienia.

pliki:

MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W MISJI WYJAZDOWEJ
Załacznik nr 1 do Informacji – Lista Targów
Załącznik nr 2 do Informacji – Program oraz koszt Misji
Załacznik nr 3 do Informacji – Regulamin
Załącznik nr 1 do Regulaminu
Załącznik nr 2 do Regulaminu
Załącznik nr 3 do Regulaminu
Załacznik nr 4 do Informacji – Formularz zgłoszeniowy