Imm Cologne 2020 już za nami!

Tłumy zwiedzających, ponad tysiąc wystawców i rosnące znaczenie polskiego stoiska narodowego – tak wyglądały targi w Kolonii, świetna okazja do nawiązania relacji handlowych z partnerami z całego świata.

IMM Cologne jest najważniejszą imprezą w świecie meblowym. To międzynarodowe wydarzenie jest fuzją najnowszych trendów, unikalnych wzorów i doskonałego designu w projektowaniu wnętrz.
Na targach spotykają się producenci mebli, artykułów meblarskich, projektanci designu, przedstawiciele firm meblowych oraz architekci wnętrz. IMM Cologne przyciąga setki tysięcy zainteresowanych osób.
W 2019 w wydarzeniu wzięło udział ponad 149 000 odwiedzających oraz 1 158 wystawców.

W tym roku na IMM było kilkunastu polskich wystawców, co świadczy o tym, jak ważny jest rynek niemiecki dla Polski. Zwiedzający polskie stoisko na targach mieli okazję porozmawiać z ekspertami o zaletach polskich firm i branży. Była to świetna okazja do spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi, nawiązania nowych kontaktów i podpisania umów na dystrybucję.

Również na stoisku narodowym została zorganizowana konferencja prasowa, dotycząca prezentacji polskiego potencjału sektora meblarskiego. Fakty i prognozy na przyszłe lata przedstawił ekspert branży – Michał Strzelecki, Dyrektor Biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Najlepsze momenty tego eventu postanowiliśmy zebrać w jednej fotogalerii: